Müşteri Hizmetleri

Kampanyalar

ParaPuan kullanarak, dönemsel çekilişlerimizi takip ederek, belirli limitlerin üzerinde alışveriş yaparak çeşitli kampanyalardan yaralanabilirsiniz.

 

Parapuan nedir? Nasıl kazanırım?

Sitemizde pek çok şekilde puan kazanabilir ve bu puanları kullanarak indirimli alışveriş yapmak için hediye çeki oluşturabilirsiniz.

 

Alışveriş yapın. (Sipariş miktarınız kadar ParaPuan): Sitemizde satışa sunulan her ürüne ait bir "ParaPuan" vardır. ParaPuan miktarı yapacağınız alışverişteki tutardır. Bu tutar tamamladığınız alışverişlerde hesabınıza ParaPuan olarak aktarılır.

 

Yorum yapın. (10 ParaPuan):Kullandığınız bir ürün hakkında yorum yaparak düşüncelerinizi dile getirebilir, diğerler kullanıcılarımıza alışveriş yapmalarında yardımcı olabilirsiniz ve puan kazanabilirsiniz.

 

Tavsiye edin. (10 ParaPuan):Ürün detay sayfasında bulunan "Arkadaşına Öner" tuşuna basarak, ürünü arkadaşlarınıza tavsiye edin. Tavsiye ettiğiniz kişi, gönderilen e-posta mesajındaki linke tıkladığı zaman puanınızı kazanmış olacaksınız.

 

Üye olun. (1.000 ParaPuan): Sitemize ücretsiz üye olarak anında 10 TL değerinde puan kazanabilirsiniz!

 

Puanlarımın Kullanım Koşulları Nelerdir?

 

Puanlarınızı kullanabilmeniz için yaptığınız alışverişlerinizden en az 1000 ParaPuan kazanmanız gerekir. Alışverişlerinizden kazandığınız aktif puanları "Puanlarım" sayfasındaki tablodan inceleyebilirsiniz. Alışverişlerinizden ve diğer aktivitelerinizden kazandığınız puanlar, siparişinizin onay tarihinden 1 gün sonra aktif olur ve bu tarih itibariyle 3650 gün süreyle kullanılmazsa silinir. Hangi tarihte hangi işlemden ne kadar puan kazandığınız, puanlarınızın aktif olma ve silinme tarihleri yukarıdaki tabloda belirtilmiştir. Sipariş iptalleri ve ürün iadelerinde o alışverişinizden kazandığınız puan iptal edilir. Yorumlardan kazandığınız puanlar yorumunuz onaylandığında aktif olur. Ürün tavsiyesinden kazandığınız puanlar; tavsiyede bulunduğunuz arkadaşınız, kendisine gönderilen e-postadaki linke tıkladığında aktif olur. Üyelikten kazandığınız puanlar üyeliğiniz onaylandığında aktif olur. www.renklen.net puanlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Hediye Çekimi Nasıl Oluşturabilirim?

 

Hediye çeki oluşturabilmeniz için puanlarınızın aktif olması ve kullanım koşulları sağlanmış olması gerekir. Puanların kullanım koşulları yukarıda maddeler halinde belirtilmiştir. Çek oluşturabilmek için uygun koşullar sağlandıysa, yukarıdaki tablodan çeke dönüştüreceğiniz puanlarınızı seçerek "Seçili puanlarımı çeke dönüştür" butonuna tıklayın. Bu işlem sonrasında sistem sizi "Hediye Çeklerim" sayfasına yönlendirecektir. Oluşturduğunuz çekleri görebilir ve bu çekleri nasıl kullanacağınızı bu sayfadan detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

 

Üye ol, 10 TL indirim kazan!

"Yeni Üye" sayfamızdan üye olarak, ilk alışverişinizde kullanabilecdğiniz 10 TL değerindeki indirim kuponunuzu 100 TL ve üstü ilk alışverişinizde kullanabilirisiniz.

• "101010YENI" kodunu kullanarak fırsattan yararlanabilirsiniz.
• Kullanım için tarih/süre sınırı yoktur.
• 100 TL üstü alışverişlerinizde geçerlidir.
• Kupon yalnızca ilk alışverişiniz için tek seferlik indirim sağlar.
• Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Sahip olduğunuz en yüksek indirim kuponu veya hediye çeki geçerli olur.

 

200 TL üstü siparişinizde sepette %10 indirim kazan!

Yalnızca üyelerimizin yararlandığı fırsattan 200 TL üstünde vereceğiniz siparişlerde, sepet toplamında %10 indirimden yararlanabilirsiniz. Henüz üye değilseniz "Yeni Üye" sayfamızdan üye olabilirsiniz.

• "000200ÜSTÜ" kodunu kullanarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.
• Kullanım için tarih/süre sınırı yoktur.
• 200 TL üstü alışverişlerinizde geçerlidir.
• Kupon her 200 TL üstü alışverişinizde kullanılabilir.
• Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Sahip olduğunuz en yüksek indirim kuponu veya hediye çeki geçerli olur.

 

300 TL üstü siparişinizde sepette %15 indirim kazan!

Yalnızca üyelerimizin yararlandığı fırsattan 300 TL üstünde vereceğiniz siparişlerde, sepet toplamında %15 indirimden yararlanabilirsiniz. Henüz üye değilseniz "Yeni Üye" sayfamızdan üye olabilirsiniz.

• "000300ÜSTÜ" kodunu kullanarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.
• Kullanım için tarih/süre sınırı yoktur.
• 300 TL üstü alışverişlerinizde geçerlidir.
• Kupon her 300 TL üstü alışverişinizde kullanılabilir.
• Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Sahip olduğunuz en yüksek indirim kuponu veya hediye çeki geçerli olur.

  • bankalar-gorsel

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.